Narożnik tapicerowany LOTUS

Narożnik tapicerowany LOTUS - meble RODAN Czastary

Narożnik LOTUS

Narożnik LOTUS to prosta, elegancka forma narożnika, która pięknie wkomponuje się w otoczenie. Dzięki szerokiej palecie tkanin i skór ekologicznych z których mebel ten może być wykonany, dopasujesz go do własnych upodobań, potrzeb i gustu.

Spora powierzchnia spania w połączeniu z praktycznym pojemnikiem na pościel to niewątpliwie duży atut LOTUSA. Niespodziewani goście? Potrzebne miejsce do codziennego spania? Chcesz wygodnie obejrzeć film na leżąco? Nic prostszego! Zastosowany mechanizm rozkładania typu delfin pozwala bez większego wysiłku rozłożyć stabilną i trwałą funkcję spania o sporych wymiarach (195 x 125cm)!

Problem z pościelą? Żaden! Poduszki, kołdrę,  prześcieradło czy koc szybko schowasz do szeroko otwieranego pojemnika! Sprężynowy mechanizm  ułatwi otwieranie i utrzyma otwartą skrzynię by nie opadała.

Odpowiednio dobrana głębokość siedziska, jego wysokość oraz podpora dla pleców w postaci dużych poduch tworzą wygodny mebel na którym z przyjemnością usiądziesz by zrelaksować się i odpocząć. Odpowiednio dobrana sprężystość pozwoli uciąć przyjemną drzemkę gdy tylko najdzie Cię ochota!

W naszej firmie na każdym etapie dbamy o wysoką jakość produktów. Kontrola przeprowadzamy na każdym etapie produkcji – od szkieletu mebla po gotowy, zapakowany do transportu produkt. Dzięki tamu możesz mieć pewność, że mebel który zamówisz jest wysokiej jakości!