Narożnik KENZO

Narożnik KENZO - meble RODAN Czastary

Narożnik tapicerowany KENZO

KENZO – narożnik wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Bardzo funkcjonalny i praktyczny mebel, który z racji swoich wymiarów oraz funkcji  idealnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach.

Zastosowanie automatu typu DL do rozkładania wspomaga łatwe przekształcenie narożnika na łóżko do spania i odwrotnie. Wszystko to bez większego wysiłku. Pojemnik na pościel o sporych wymiarach wyposażono w mechanizm ze sprężyną, ułatwiającą otwieranie i podtrzymującą pokrywę by nie opadała podczas chowania pościeli.

Wygodne oparcie z dużymi poduchami pozwoli odpocząć po męczącym dniu dając przyjemne podparcie dla pleców. Oferowany narożnuk pozwoli zrelaksować się przed telewizorem lub poczytać książkę gdy tylko najdzie Cię ochota. Swobodnie utniesz też sobie popołudniową drzemkę na wygodnym siedzisku.

Mebel zbudowany jest na solidnym stelażu, który zapewni stabilność oraz trwałość. Pod tkaniną obiciową umieszczona jest wysokiej jakości pianka tapicerska, a wypełnienie oparć z granulatu pianki. Wszystkie te elementy oraz ciągła kontrola jakości podczas produkcji pozwalają nam mieć pewność, że otrzymują Państwo mebel trwały, wygodny i funkcjonalny.

Tak jak każdy narożnik z naszej oferty, narożnik KENZO może zostać wykonany z różnych tkanin obiciowych, aby kolorystyka spełniała Państwa oczekiwania, a mebel idealnie dopasował się do otoczenia.