Narożnik AMELIA

Narożnik KENZO - meble RODAN Czastary
Narożnik Amelia - zastosowane technologie

Narożnik tapicerowany AMELIA

Wygodny mebel do Twojego salonu

Po męczącym dniu z przyjemnością odpoczniesz na wygodnym siedzisku o odpowiedniej elastyczności. Oprzesz plecy na oparciach pochylonych pod idealnym kątem. Dasz odpocząć zmęczonej szyi opierając głowę na regulowanych zagłówkach.

Narożnik z funkcją spania

Narożnik Amelia w razie potrzeby szybko przekształcisz w wygodny mebel do spania. To spory atut, gdy w domu pojawią się niespodziewani goście. Spora powierzchnia, którą uzyskasz po rozłożeniu narożnika pozwoli na komfortowy sen.
W tym meblu zastosowaliśmy automat do rozkładania Delfin – dzięki niemu przeobrażenie mebla w łóżko i odwrotnie to bajecznie łatwa sprawa, a samo składanie i rozkładanie nie wymaga dużej siły.

Praktyczny pojemnik na pościel

Praktyczny pojemnik na pościel to kolejny atut Amelii. Mechanizm oparty na mocnej sprężynie pozwala w łatwy sposób podnieść pokrywę, jednocześnie, zapewniając utrzymanie się jej w pozycji otwartej. W pojemniku możesz schować pościel lub inne przedmioty.

Do koloru – do wyboru

Jak i w pozostałych naszych meblach – to Ty decydujesz o kolorach swojego narożnika. Sam dobierz kolor obicia oraz nici wykończeniowych. Możliwości jest wiele, tak jak wiele jest różnych gustów. Szeroka gama stosowanych materiałów obiciowych oraz kolorystyka nici pozwoli dopasować finalny mebel pod Twój niepowtarzalny charakter i potrzeby.

Katalog mebli tapicerowanych
Katalog dostępny jest w formacie PDF do pobarnia