Kolekcja SEATTLE

Narożnik KENZO - meble RODAN Czastary
Kolekcja SEATT:E - zastosowane technologie

Kolekcja SEATTLE

Ekskluzywny komplet mebli

Kolekcja SEATTLE to meble, które mają dwa zadania – zapewnić wygodę codziennego użytkowania oraz być ozdobą Twojego salonu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je także jako mebel w biurze – jeśli chcesz w komfortowych warunkach przyjąć swoich klientów.

Szeroka gama kolorów

Projektując swoje wnętrza dbasz o każdy szczegół, by tworzył spójną całość. Nie może być inaczej jeśli chodzi o meble, które stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Kolor, faktura materiału – to wszystko szczegóły, ale jakże ważne gdy liczy się elegancja i niepowtarzalny styl. Stosowane przez nas tkaniny obiciowe oraz skóry ekologiczne dają możliwość takiego dobrania wyglądu, aby nasz mebel uzupełniał Twoje wnętrze nie zaburzając jego harmonii i stylu .

Ekskluzywne, chromowane wstawki

Od dawna wiadomo, że szczegóły grają rolę!
Kolekcja SEATTLE, budowana jako komfortowy zestaw mebli, od początku miała mieś luksusowy „look”. Chromowane wstawki, oprócz „miękkości” siedzisk sprawiają, że meble te wyglądają reprezentacyjnie. Piękny salon? Spełnią się świetnie! Hol w firmie? Biuro w którym przywitasz klienta i poczęstujesz kawą? Proszę bardzo – poczuje się komfortowo i z pewnością będzie podziwiał za wygląd!
Kolor i rodzaj tkaniny/skóry ekologicznej możesz dobrać sam!

Katalog mebli tapicerowanych
Katalog dostępny jest w formacie PDF do pobarnia